Od pondělí 18. 9. až do pátku 22. 9. 2017 se v naší škole uskuteční projekt EDISON. Projekt EDISON je projektem společnosti AIESEC, což je mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává praxi studentům formou zahraniční stáže. Skupina tří vysokoškolských studentů z různých zemí světa přijede do naší školy a stráví zde jeden týden. Praktikanti jsou zodpovědní a vysokoškolsky vzdělaní lidé, kteří zábavnou formou seznamují žáky se zvyky, tradicemi i současnou situací ve svých zemích. Žáci mají díky tomuto projektu možnost srovnání různých zemí s ČR. Navíc celý program je veden v angličtině a žáci jsou tak motivováni k rozvoji svých jazykových dovedností. Více informací o projektu EDISON zde.

Představení našich stážistů: