Ve středu 22. listopadu se v Pelhřimově uskutečnila okresní soutěž čtyřčlenných družstev v šachu žáků 1 stupně. Naši školu reprezentovali tito žáci: Vojtěch Dolejš a Marek Šimáček z 5. ročníku, Jan Dolejš a Ivo Procházka z 3. ročníku. V konkurenci čtyř škol okresu obsadili 2. místo za žáky ZŠ Pražská Pelhřimov a před dvěma družstvy ZŠ Hálkova Humpolec. Navíc na 1. šachovnici obsadil náš žák dělené první místo a na 3. šachovnici byl též nejlepší a jako jediný ze všech získal všechny tři body. Umístění v okresním turnaji znamená postup do krajského kola. Hned druhý den, tedy 23. listopadu se v Pelhřimově uskutečnilo i okresní kolo čtyřčlenných družstev v šachu žáků 2. stupně. Tento turnaj byl celkově lépe obsazen, turnaje se zúčastnilo 10 čtyřčlenných družstev. Náš tým ve složení: Martin Petr, David Charvát, David Krtek a Šimon Beran obsadil v konkurenci ostatních škol vynikající čtvrté místo. Všem žákům gratulujeme a mladším žákům přejeme hodně úspěchů v kraji.