Od 11. do 14. ledna se v Pelhřimově uskuteční historicky první halový beachvolejbalový turnaj série CEV Masters. V mužské i ženské kategorii se představí špičkové evropské týmy.  A právě dva z těchto týmů si udělaly na naše žáky čas a přišly nás navštívit. Pozvání k nám do školy přijaly reprezentační týmy Velké Británie. Žákům se představil současný nejlepší mužský britský beachvolejbalový pár ve složení Jake Sheaf a Chris Gregory. Společně s nimi dorazil i jejich trenér Kirk Pitman. Ženský tým přijel ve složení Victoria Palmer, Jessica Grimson a trenér Alex Chevau. Po krátkém představení týmů sehrály v tělocvičně pro naše žáky krátký exhibiční zápas. Následně si žáky mezi sebou rozdělili do skupin a zkoušeli s nimi nácvik nejrůznějších volejbalových technik. Naše setkáni jsme zakončili společnou besedou, kde žáci mohli pokládat jednotlivým hráčům otázky.  

Děkujeme reprezentačním týmům Velké Británie za jejich inspirující návštěvu a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich sportovní kariéře.