Centrum pro zjišťování výsledků ve vzdělání zveřejnilo souhrnné výsledky jednotných přijímacích zkoušek na střední školy za rok 2018. Zájemci o studium maturitních oborů musí povinně absolvovat tyto zkoušky v rámci přijímacího řízení na danou školu. Tato jednotná přijímací zkouška se týká všech středních škol s maturitním oborem v ČR. Výsledky nám tak mohou ukázat porovnání připravenosti deváťáků naší školy v oblastech matematiky a českého jazyka na jednotnou přijímací zkoušku ve srovnání se znalostmi deváťáků v rámci celé ČR. A podle výsledků jsme si nevedli vůbec špatně. V českém jazyce byli naši žáci v průměru úspěšnější než 73,3 % jejich vrstevníků a jejich bodový průměr v příjímacím testu byl 76,7 %. V matematice byli naši žáci v průměru úspěšnější než 66,6 % jejich vrstevníků a jejich bodový průměr v příjímacím testu byl 47,6 %.