V loňském školním roce jsme napsali projekt pod názvem „Vánoční dílna a slavnostní rozsvícení vánočního stromu“. Na jeho realizaci obdržíme částku 30 500 Kč v rámci společného programu Nadace Partnerství  a Střediska ekologické výchovy SEVER „Škola pro udržitelný život“.

Na zahájení adventní doby uspořádáme Vánoční dílnu pro veřejnost a na to navážeme slavnostním rozsvícením vánočního stromu v místním parku. Do Vánoční dílny aktivně zapojíme naše partnery, čímž rozšíříme,  u  již fungující akce, nabídku výroby vánočních dekorací o nové nápady a tradice. Společně s partnery nainstalujeme vánoční ozdoby a osvětlení na vánoční strom, připravíme betlém, kulturní program a občerstvení. Naším společným přáním je vytvořit nejen novou tradici, ale touto akcí zahájit užší spolupráci školy a veřejnosti.

Želivský park s vybranými kandidáty na možný vánoční strom

Želivský park s vybranými kandidáty na možný vánoční strom

www.skolaprozivot.cz