Zájmové útvary

Školní klub a ostatní zájmové útvary

 

Zájmové útvary ve školním roce 2017/2018 

 

Pondělí

Zábavná angličtina s rodilou mluvčí pro žáky 1. stupně - Kim Salter - pondělí 12:15 - 13:00 h

Zábavná angličtina s rodilou mluvčí pro žáky 1. stupně - Kim Salter - pondělí 13:00 - 13:45 h

Tenis 1. stupeň - J. Cihlář - pondělí 13:00 - 14:30 h  

Vaření - P. Horáková Sikesová - pondělí 13:00 - 14:30 h  

Keramický 2. stupeň- V. Špetlová - úterý 15:00 - 15:45 h   

 

Úterý  

Florbal 1. - 3. třída - H. Poláková - 13:00 - 14:30

Stolní tenis - N. Nováková - 15:00 -15:45 h  

    

Středa

Keramický pro 1. stupeň - M. Stiburková - 11:20 - 12:05 h

Anglický jazyk pro 1. třídu - B. Bártová - 11:20 - 12:05 h

Psaní všemi deseti - M.Dolejšová - středa 12:15 - 13:00 h    

Německý jazyk pro 2. stupeň - M. Dolejšová - středa 13:00 - 14:30 h 

Sborový zpěv - H. Kumžáková - středa 13:00 - 14:30 h

Výtvarný 1. stupeň - M. Radilová - středa 13:00 - 14:30 h  

Klub logických a matematických her - J. Jarošová - středa 13:00 - 14:30 h

Angličtina s rodilým mluvčím pro žáky 2. stupně - Ian Salter - středa 13:00 -14:30 h

Florbal 4. - 9. ročník - I. Strnadová - středa 14:00 - 14:45 h    

              

Čtvrtek

Počítačový kroužek pro 1. - 2. ročník - L. Chybová - čtvrtek 11:20 - 12:05

Matematika pro šikulky - M. Dolejšová - čtvrtek 12:15 - 13:00 h

Keramický pro 1. stupeň - M. Stiburková - 12:15 - 13:00 h       

Keramický pro 1. stupeň - M. Stiburková - 13:00 - 13:45 h    

Zábavná angličtina s rodilou mluvčí pro žáky 1. stupně - Kim Salter - čtvrtek 12:15 - 13:00 h

Zábavná angličtina s rodilou mluvčí pro žáky 1. stupně - Kim Salter - čtvrtek 13:00 - 13:45 h

 

Pátek

Tenis 2. stupeň -  J. Cihlář - pátek 13:00 - 14:30 h

Německý jazyk pro 5. a 6. ročník - M. Dolejšová - pátek 11:20 -12:05 h

Počítačový pro 3. - 4. ročník - J. Cihlář - pátek 12:15 -13:00 h

Výtvarný pro 2. stupeň - D. Bártlová - pátek 13:00 - 14:30 h               

Šachy - R. Pavlíček - pátek 17:00 - 18:30 h