Po dvouleté pauze se v pátek 10. března konal tradiční školní ples. Krásná výzdoba proměnila sál Obecní restaurace v Želivě v reprezentativní prostor. Celá akce byla v režii deváťáků a třídní učitelky Dany Bártlové, kteří se společně postarali o předtančení, zajistili hudbu, sehnali sponzory a připravili tombolu. Sami se ustrojili do společenských šatů a plesových rób a proměnili se v elegantní mladé dámy a pány. Školní ples zahájil proslovem ředitel Jaromír Cihlář,  následovalo předtančení, představení a šerpování žáků deváté třídy. Volná zábava pokračovala za doprovodu lukavecké kapely Petra Musila. Na památku si bylo možné pořídit fotografii z fotokoutku Střední školy informatiky a cestovního ruchu v Humpolci. Rodiče našich žáků a sponzoři se postarali o bohatou tombolu. Tímto všem děkujeme!

https://www.zszeliv.cz/galerie/fotografie/akce-skoly/category/948-skolni-ples-10-3-2023

Obec Želiv

Klášter Želiv

SVODA, s.r.o.

Valeo Compressor Europe, s.r.o.

SPŠ s SOU Pelhřimov - kadeřnictví

PB TRADE s.r.o.

CEREPA, a.s. Červená Řečice

Fyziokomplex Želiv

ACO, s.r.o.

BONNO GASTRO SERVIS s.r.o.

KomObjekt, s.r.o. Humpolec

FLOS s.r.o.

HILTI ČR, spol. s. r. o.

STALCO

Obecní restaurace Želiv

FLOSMAN, s.r.o. Tábor

Autocentrum BUPI, s.r.o.

Řeznictví a uzenářství Zdeněk Mareček, Želiv

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Humpolec

Klášterní pivovar Želiv

Barvy Alenka Humpolec

Profer Top s.r.o. Hradec Králové

Prodejna potravin RŮŽE, Humpolec

COOP Želiv

Pavel Veleta, soukromý zemědělec Brtná

Maso Lazar

Jitka Němcová, Mládkovi, Kumžákovi, Tvrdíkovi, Kaňkovi, Novákovi, Císařovi, Špetlovi, Dolejšovi, Eva Černá, Horákovi, Maršíkovi, Moravcovi, Krčilovi, Irena Hubková, Svobodovi, Houserovi, Jarošovi

 

V neděli 12. března se ve vyzdobeném sále Obecní restaurace sešli princezny, víly, čarodějky, rytíři, kovbojové, piráti, kosmonauti a spousta zvířátek. Dětský maškarní karneval uspořádala Obec Želiv, Základní škola a dobrovolníci z řad rodičů. Celou akcí provázeli a o zábavu se starali lesní víly. Děkujeme sponzorům, díky kterým se podařilo připravit výherní tombolu pro všechny účastníky. Výtěžek z karnevalu použije školní družina naší školy na nákup her a uspořádání akce pro děti, které jí navštěvují.

https://www.zszeliv.cz/galerie/fotografie/akce-skoly/category/949-detsky-karneval-12-3-2023