Ve čtvrtek 21. 3. proběhl na škole "Společenský den". Všichni měli přijít společensky oblečení, což opravdu většina udělala a moc jim to slušelo :) Ráno byli všichni "dospěláci" přivítáni ve škole tulipánem, byl přece první (druhý) jarní den. Dopoledne byli všichni, kteří přišli společensky oblečeni, odměněni lískem do tomboly. Kdo byl skvěle oblečen, dostal lístky dva.

Musím moc poděkovat dětem z parlamentu a jejich rodičům za ceny do tomboly, které nám věnovali. Místo páté hodiny proběhla v tělocvičně taneční soutěž a losování tomboly. Následovalo překvapení o dvanácté. Po domluvě s kuchyní se parlamenťáci ujali role číšníků a číšnic a celý druhý stupeň byl na obědě obsloužen. Jídelna vypadala slavnostně, bylo prostřeno a nechyběla ani kytička na stole. Po obědě byla nabízena káva a dezert. Další poděkování patří p.Bloudkové, p. Hodačové a p.Zajíčkové za napečené pekáče dobrot a všem z kuchyně za pomoc s přípravou jídelny.

Po slavnostním obědě následovala výuka tanců pod vedením pí uč. Vaněčkové mladší a jejího tanečníka Radka. Předvedli nám několik ukázek z vyučovaných tanců, došlo i na zvedačky, byli naprosto úžasní. Po utvoření tanečních párů a něco málo společenské výuky, jsme si zatančili jive, waltz, mazurku a blues. Můj velký dík patří Hance a Radkovi za organizaci odpoledne a jejich trpělivost, a také všem parlamenťákům za přípravu a organizaci celého dne. Pro mě a doufám, že i pro ostatní, to byl vydařený a moc hezký den JJ